2 – 2-es döntetlen a Győri ETO ellen

Eseménydús mérkőzésen van túl a Sárvár FC és a ETO FC Győr csapata. Sajnos a mérkőzés nem a színvonaláról, (helyenként élvezetes játékot láthattak a szurkolók) hanem a 65. illetve az félbeszakítást követő 40-50 percben történtek miatt lesz emlékezetes.

A vendég szurkolók pirotechnikai eszközöket, hanggránátokat dobáltak be a játéktérre, ezért a játékvezető először a mérkőzés 1. majd 65. percében is megszakította a játékot, a második esetnél a játékosokat az öltöző épületbe rendelte, majd a határozott és korrekt rendőri fellépést követően elrendelte a mérkőzés folytatását, amely végül 2-2-es döntetlent hozott.

17. perc: Sipos egy kontra végén magabiztosan gurít a hálóba (1 – 0)

37. perc: Egyenlít az ellenfél (1 – 1)

39. perc: Szögletrúgást követően Pupp fejel a hálóba (2 – 1)

52. perc: Horváthon megpattanó lövés átrepül Osvald feje fölött (2 – 2)

~60. perc: 11-est végez el a vendég csapat, melyet Osvald bravúrosan hárít

65. perc: Másodszor szakad félbe a mérkőzés (17:50)

66. perc: A csapatok folytatják a mérkőzést (~18:40)

87. perc: Második sárga lapját kapja az egyik vendég játékos, miután buktatja a kiugró Horváthot, aki a kapura törhetne

90. perc: 2-2-es döntetlen

Információink szerint a megye több pontjáról érkeztek rendőri erők, akiknek ezúttal is szeretné kinyilvánítani köszönetét a Sárvár FC Vezetősége, hogy biztosították a hazai illetve vendég játékosok és szurkolók biztonságát!

A ETO FC Győr csapatbuszát a megye rendőrei az esetleges atrocitások elkerülése miatt a megyehatárig kísérték, ahonnan a Győr-Moson-Sopron megyei kollégáik biztosították a csapatnak a hazautat Győrig.